Motosiklet

Motosiklet Birliği Nedir?

Motosiklet Birliği nedir? Ne işe yarar? Biz kimiz?

Motosiklet Birliği olarak motosiklet hakkında veriler toplayıp tartışmalardan geçirip kesinlik kazandırıp sizlerin karşısına sunuyoruz. Tabi ki bundan önce facebook grubumuz üzerinden sizler ile bu durumları münakaşa edip paylaşıyoruz.Motosiklet Birliği yeni gelişmekte olan Türkiye geneli motosikletçilerinin toplandığı yer olacaktır. Bu demek oluyor ki sticker’ımızı bulunduran her motorcu bizden sayılacaktır.

Sticker:

Bu logoyu motorunuzda veya kaskınızda kullanabilirsiniz. Aynı zamanda fotoğrafını çekip bize iletirseniz facebook ve instagram hesabımızdan paylaşırız. Aynı zamanda Sitemizde sizlerin logolu motorlarınızı veya kasklarınızı paylaşacağız. Bir de bize gönderdiğiniz motosiklet fotoğraflarınızı altında sizin sosyal bağlantınız olacak şekilde paylaşacağız.

Bize yardımcı olmak isterseniz eğer motosiklet hakkında inceleme veya bilgi içeren bir yazı yazarak bize [email protected] adresinden iletebilirsiniz. Veya sosyal medya hesaplarımızda, grubumuzda dahi paylaşabilirsiniz. Bizde onları sizin adınıza sitemizde paylaşırız.

Bizden biri olmak çok kolay. Yakın zamanlarda düzenlenecek olan motosiklet gezilerimize katılmanız için facebook grubumuza katılın duyurular oradan olacaktır. Veya instagram üzerinden. 200KM kadar yolculuk ayarlanacaktır. Akşam yemeği tarzında etkinliklerimiz olacaktır. Bu etkinliklerden bize katılarak haberdar olabilirsiniz.

MOTOSİKLET BİRLİĞİ BANA NE KAZANDIRIR?
Motosiklet Birliği yeni yeni gelişen bir topluluktur. Zaman içerisinde anlaşmalı petrollerimizden alacağınız benzinde %5 oranında indirim sağlayacağız. zamanla bu tarz faydalı şeyler ayarlanacaktır. Motosiklet Birliği üyesi olduğunuzda sizden hiçbir ücret talep etmeyiz. Sadece Sticker bulundurmanız istenir. Güzel dostluklar elde ederiz.

STİCKER : https://goo.gl/iCt6Kx

” Aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. İsterseniz yorum kısmından isterseniz de Facebook grubumuzdan: https://www.facebook.com/groups/870897426430237/  Ayrıca grubumuzda paylaşılan motosiklet fotoğraflarını haftada bir kez sitemizde paylaşıyoruz, instagram üzerinden de @motosikletbirligi hesabımızdan paylaşıyoruz. “

Mustafa Güney

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.